Přeskočit na obsah

BIKOVÝ JEŽÍŠEK

Zažit adrenalin i krásu Jizerských hor v cyklistickém sedle na jednom z největších závodů horských kol během legendárního ČT Author Cupu a dopřát si možnost poměřit své síly je prostě to, po čem cyklistické srdce vašich blízkých prahne. Věřte nám. Jizerské hory jsou známé svou malebnou krajinou a četnými cyklistickými trasami, slibují adrenalinové zážitky v sedle. Kdo jezdí na bike, neměl by si nechat ujít tento podnik, kde se na jedné trati každoročně setkávají milovníci cyklistiky z řad široké veřejnosti i profesionální MTB závodníci a osobnosti ze světa sportu. „Pro sezónu 2024 jsme pro závodníky připravili dvě trasy: na té delší budou zdolávat 66,7 kilometrů s převýšením 1 543 m a kdo se rozhodne vydat po kratší, čeká ho trať o délce 41,9 kilometrů s převýšením 1 070 m. Všichni se mohou těšit na jedinečnou atmosféru, tratě jsou vyladěné, nahoru, dolů, žádné odpočívání a domů se budou účastníci zcela jistě vracet plní zážitků a s vyplavenými endorfiny,“ doporučuje Pavel Hůza, ředitel ČT Author Cup.

Kdy? 

12. října 2024

Kde? 

Bedřichov v Jizerských horách

Jak na to? 

Vše je velmi jednoduché. Stačí napsat na obchod@ctauthorcup.cz, uvést jméno a adresu a po zaplacení voucheru na náš bankovní účet vám bude zaslán dárkový voucher jak v elektronické, tak v papírové podobě, který můžete dát pod stromeček (pokyny k platbě vám přijdou na e-mail).

Pokud patříte mezi vánoční nadšence a máte rádi nakupování dárků s předstihem “First Minute“ je vánoční voucher na startovné ČT Author Cupu ideální řešení.

©TERRA SPORT s.r.o. Valdštejnská 286/7
460 01 Liberec 2 - Nové Město 

Vytvořeno v Beneš & Michl