3C9A2424

Propozice

Na této stránce najdeš vše důležité. Jak se zaregistrovat? Kolik stojí startovné? Je možné závodit jako tým? Do jaké kategorie patříš? To je jen pár otázek, na které zde najdeš odpověď.  

Dospělý

PŘIHLÁŠENÍ K ZÁVODU

K závodu se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Pokud nebude naplněn limit počtu startujících (3 500), můžete se přihlásit ještě při prezenci v Bedřichově.

Pokud není závodníkovi v době startu 18 let, po registraci prostřednictvím online formuláře musí navíc poslat přihlášku v písemné formě na emailovou adresu obchod@ctauthorcup.cz nebo poštou (na této přihlášce musí být podpis zákonného zástupce se svolením ke startu syna - dcery).

Vaše přihláška bude platná až po úhradě startovného. Pokud přihláška nebude zaplacena do 7 dní od vytvoření, má pořadatel právo tuto přihlášku zrušit. Pro výši startovného je rozhodující datum připsání částky na učet pořadatele.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK

V PŘÍPADĚ, ŽE NENÍ VYPRODÁNO, budou PŘIHLÁŠKY PŘIJÍMÁNY do 10. října 2024, po tomto termínu se již můžete přihlásit pouze v Bedřichově na prezenci. Ta bude probíhat v pátek 11. 10. od 13 do 22 hod., v sobotu 12. 10. pak od 7 do 9:15 hod.

Kontrola přijatých a platných (zaplacených) přihlášek je možná na stránkách www.ctauthorcup.cz, kde bude uveřejněn pravidelně aktualizovaný přehled.

Přijetí přihlášky a následné potvrzení účasti je podmíněno zaplacením startovného, řádně jste tedy přihlášeni ve chvíli, kdy se nám Vaše platba objeví na dením výpisu z účtu. Pokud nedojde k zaplacení do týdne, přihláška se automaticky maže a je nutné se přihlásit znovu.

Pokud Vaše platba nedorazí do uzávěrky přihlášek (12. října), budete nuceni zaplatit startovné ještě jednou na registraci. Toto startovné Vám vrátíme ve chvíli, kdy se Vaše původní platba připíše na náš účet.

VYROZUMĚNÍ

Mějte na paměti, že z důvodu výrobní lhůty personalizovaných čísel musíme uzavřít databázi cca týden před závodem. To znamená, že při pozdějším přihlášení již nemůže být brán zřetel na Vaše umístění v předchozích ročnících a budete zařazeni na konec startovního pole. Přihlaště se tedy co nejdříve. Znovu připomínáme, že přihláška se pro nás stává platnou po zaplacení startovného, to znamená ve chvíli, kdy se částka startovného připíše na náš účet. Přidělené startovní číslo si zjistíte po uzavření databáze na našem webu, tištěné propozice obdržíte při registraci. Pro ty, kteří nemají přístup k internetu, bude startovní listina jako vždy vyvěšena při příchodu na registraci.

TRASY

Pořadatel si vyhrazuje právo provést změny trasy závodu v závislosti na stavu trati nebo těžební činnosti Lesů ČR.

Konání ČT AUTHOR CUP 2024 umožnil podnik Lesy České republiky, s. p.

Snímek obrazovky 2023-12-11 v 13.04.08

DLOUHÁ TRASA

66,7 km / 1 543 m / GPX

DLOUHÁ TRASA

KRÁTKÁ TRASA - Svijanská čtyřicítka

41,9 km / 1 070 m / GPX

KRÁTKÁ TRASA

STARTOVNÉ

Delší trať - 66,7km

Startovné placené do 30. 6. (nebo do vyprodání prvních 1 000 míst) 900,- Kč s DPH
Startovné placené od 1. 7. (nebo po vyprodání prvních 1 000 míst) * 1 000,- Kč s DPH
Startovné placené na startu 1 200,- Kč s DPH

Trať Svijanská čtyřicítka - 41,9km

Startovné placené do 30. 6. (nebo do vyprodání prvních 500 míst) 800,- Kč s DPH
Startovné placené od 1. 7. (nebo po vyprodání prvních 500 míst) * 900,- Kč s DPH
Startovné placené na startu 1 100,- Kč s DPH

* v případě platby bankovním převodem je nutné zaplatit nejpozději do 9. 10. 2024

ZPŮSOB PLATBY

 1. Bankovním převodem
 2. Složením hotovosti na účet

Preferujeme platbu bankovním převodem, případně složení hotovosti na účet.

 • Název a sídlo peněžního ústavu - Fio banka, a.s.
 • číslo účtu - 25025052/2010
 • Konstantní symbol - 0379
 • Variabilní symbol - jedinečný kód přidělený registračním systémem

Nezapomeňte, že v případě platby převodem z účtu je třeba počítat s časovou rezervou tří dnů. Při složení hotovosti na pobočkách Fio banka se nám připíše startovné na účet on-line. Za složení hotovosti Vám bude Fio banka účtovat 70 Kč.

Zobrazit místo na mapě

ZRUŠENÍ ZAPLACENÉHO STARTOVNÉHO

Závodníci mohou zrušit zaplacené startovné nejpozději 5. října 2024 do 12:00 hod. Startovné bude vráceno po odečtení storno poplatku 400,- Kč.

ZMĚNA DAT V PŘIHLÁŠCE PŘI REGISTRACI

Storno poplatek 400,- Kč budete nuceni uhradit, pokud na Vaše startovní číslo pojede někdo jiný a Vy budete požadovat změnu dat v přihlášce při prezenci (startovné placené na startu).

KATEGORIE MUŽI

Junioři “MJ” (do 17 let, ročník 2008 a mladší)
Muži “MA” (do 40 let, ročník 1985 až 2007)
Muži “MB” (do 50 let, ročník 1975 až 1984)
Muži “MC” (do 60 let, ročník 1965 až 1974)
Muži “MD” (nad 60 let, ročník 1964 a starší)

KATEGORIE ŽENY

Juniorky “ZJ” (do 17 let, ročník 2008 a mladší)
Ženy “ZA” (do 40 let, ročník 1985 až 2007)
Ženy “ZB” (do 50 let, ročník 1975 až 1984)
Ženy “ZC” (nad 50 let, ročník 1974 a starší)

SOUTĚŽ TÝMŮ

Součástí vyhodnocení delší trasy jsou výsledky firemních týmů. Počet týmů, startujících za jednu firmu, není omezen. Startující v týmech budou hodnoceni i mezi jednotlivci. Týmy mohou mít max. 5 členů, minimálně 3 členy a mohou to být “koupení koně“ maximální výkonnosti - nemusí to být zaměstnanci firmy.

Mohou být smíšené, za jeden tým mohou startovat muži i ženy. O pořadí týmu rozhoduje součet dosažených časů prvních tří členů, v případě rovnosti součtu časů je rozhodující umístění prvního závodníka týmu.

TÝMY BEZ MOŽNOSTI REKLAMNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Přihlášení je možné pomocí našeho online formuláře. Týmy se mohou účastnit pouze delší trati.

 • Určeno pro účastníky, kteří chtějí vytvořit tým bez možnosti reklamních příležitostí
 • Startovné zaplacené do 30. 6.: 4 500,- Kč s DPH
 • Startovné od 1. 7.: 5 000,- Kč s DPH
 • Neplatí se již startovné pro jednotlivé účastníky!

FIREMNÍ TÝMY S NABÍDKOU REKLAMNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Je nutné kontaktovat organizátory závodu (z důvodu podpisu smlouvy o pronájmu reklamní plochy).

Přihlášení je možné pomocí našeho online formuláře

 • Umístění reklamních panelů v místě závodu
 • Start týmu z první vlny
 • Všichni členové týmu mají volný vstup na doprovodné akce (V.I.P. raut, …)
 • Startovné: 10 000,- Kč bez DPH
 • Neplatí se již startovné pro jednotlivé účastníky!

OSTATNÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

Doklad o zaplacení vezměte s sebou k prezenci pro případné reklamace. V případě placení startovného pro více osob jedním příkazem k úhradě žádáme o zaslání mailu na adresu kancelar@ctauthorcup.cz se seznamem účastníků, kterých se hormadná platba týká.

Startovné je poplatek za organizační služby pořadatele závodu a zahrnuje zdravotní a pořadatelskou službu, měření časů a zpracování výsledků čipovou technologií, občerstvovací servis v průběhu závodu včetně energetických přípravků na trati, masérskou pomoc v cíli závodu, technický servis, mytí kol, úschovu kol v cíli, doprovodný program, informační servis.

V případě nejasností či otázek jsou pro Vás k dispozici telefonní číslo +420 776 800 800 případně emailová adresa kancelar@ctauthorcup.cz.

Děti

PŘIHLÁŠENÍ K ZÁVODU

K závodu se můžete přihlásit pomocí online formuláře. Pokud nebude naplněn limit počtu startujících (3 500), můžete se přihlásit ještě při prezenci v Bedřichově.

 

©  2024 Petr Čech Sport, a.s., všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl